Lampy
Koszyk
...jest pusty
Kategorie
Twoje Konto
Twój adres email
Twoje hasło
WAŻNE
Polityka plików cookies

Wysyłka i Zwroty

Bezpieczeństwo

Regulamin

Wysyłka i Zwroty Wysyłka i Zwroty
Formy wysyłki

Po otrzymaniu towaru, dostarczony zostanie listownie dokument zakupu – faktura VAT.

Zakupione w naszym Sklepie lampy przesyłamy za pośrednictwem:

Firmy Kurierskiej  - paczki wysyłane za pomocą tej firmy są dostarczane na drugi dzień roboczy od momentu wysłania przez nas towaru. Koszt przesyłki w tym przypadku to 30.00 PLN BRUTTO.

Podane powyżej ceny wysyłki dotyczą wyłącznie przesyłek na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Koszty przesyłki pokrywane są przez Kupującego.

Po uiszczeniu opłaty Klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności doręczyciela/kuriera.

--------------------------------
Formy płatności

Możliwe są następujące formy płatności:

 Karty płatnicze (Visa Classic, EuroCard/MasterCard, PolCard, VISA Electron Inteligo)

 Przelew z banku internetowego (mBank, Inteligo)

 Przelewy z innych banków ( m. in. PEKAO S.A., Citibank handlowy, ING Bank Śląski, Lukas Bank, WBK, BGŻ S.A., BPH PBK, Kredyt Bank, Invest Bank, Millennium, MultiBank, PKO BP S.A.)

Wpłaty dokonanej na poczcie.

Za pobraniem - Należność za zamówiony obraz pobierana jest przez doręczyciela/kuriera.

- W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia lub zmiany cen nasz Handlowiec niezwłocznie skontaktuje się z Państwem.

--------------------------------
Zwroty i reklamacje

- Nabywca ma prawo dokonania zwrotu zakupionej lampy bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość w terminie do 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru. Jest to możliwe tylko w przypadku, gdy lampa nie jest uszkodzona, zniszczona i nie nosi śladów użytkowania.

- Zwracaną lampę należy przesłać na adres Sklepu na koszt Nabywcy, wraz z danymi Nabywcy i numerem zamówienia. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jakie ma zostać zwrócona zapłata. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej.

- Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności doręczyciela/kuriera. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z doręczycielem/kurierem protokołu reklamacyjnego.

- Nabywca ma prawo do reklamacji kupionego produktu na podstawie niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową (produkt posiada wady, został uszkodzony podczas przygotowania przesyłki lub transportu), lub na podstawie uszkodzeń wynikłych z normalnego użytkowania zakupionego towaru. W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana Sklep zobowiązuje się, na podstawie gwarancji, nieodpłatnie naprawić lampę lub wymienić ją na nową, a jeśli będzie to niemożliwe, zwrócić pieniądze.

--------------------------------
Pozostałe warunki

Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży. - Oferta Sklepu ważna jest na terenie Polski. - Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w poszczególnych punktach Regulaminu. Osoby korzystające z serwisu obowiązuje aktualny Regulamin.

Kontynuuj


Powered by Lampy
Gadżety|Obrazy
katalog sklepów internetowych