Lampy
Koszyk
...jest pusty
Kategorie
Twoje Konto
Twój adres email
Twoje hasło
WAŻNE
Polityka plików cookies

Wysyłka i Zwroty

Bezpieczeństwo

Regulamin

Poufność i Bezpieczeństwo Transakcji Poufność i Bezpieczeństwo Transakcji
Bezpieczeństwo

Sklep gwarantuje pełne bezpieczeństwo wszelkich transakcji w tym dokonywanych kartą płatniczą.

Informacja o numerze karty omija Sklep Internetowy. Numer karty płatniczej omija Sklep i trafia bezpośrednio do PolCardu. Numer karty płatniczej jest chroniony w należyty sposób i nie krąży dowolnie po sieci internetowej.

Szyfrowanie danych. Podawanie informacji dotyczących posiadacza karty (numer karty płatniczej, dane osobowe) odbywa się z użyciem protokołu SSL z możliwością wykorzystania pełnego 128-bitowego szyfrowania. Rozwiązanie spełnia wszystkie wymagania narzucone przepisami przez systemy Visa i Europay dotyczącymi e-commerce, a nawet wykracza poza nie.

Weryfikacja kodu CVC2/CVV2. Kod CVV2/CVC2 umieszczony jest jedynie na karcie oraz w systemie informatycznym banku, który wydał kartę. Kod ten nie jest drukowany na rachunkach z terminali elektronicznych POS ani nie jest umieszczony w żadnych innych miejscach. Kod CVV2/CVC2 stworzony został z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa posiadaczy kart dokonujących transakcji bez fizycznego uczestnictwa karty, a więc transakcji internetowych. Weryfikacja kodu CVV2/CVC2 jest standardem powszechnie obowiązującym w świecie.

Kontynuuj


Powered by Lampy
Gadżety|Obrazy
katalog sklepów internetowych